Jojot

EDUSTUSJOUKKUE

Heikki Gröndahl

heikki.grondahl@phnet.fi

p.0400-288478

2-MIEHET

Jukka Nikander

jukka.nikander@heinolasm.fi

p.040-5065355

 

AKATEMIA

Janne Pylväinen

janne.pylvainen@sbheinola.fi

p.050-3028760

02-POJAT

Katja Hytönen:

katja.hytonen@sbheinola.fi

p. 040-5430905

 

03-POJAT

Jarmo Nikki:

jarmo.nikki@hotmail.fi   

p.040-7539135

 

04-POJAT

Arto Raappana

raappana.arto@gmail.com

 

05-POJAT

Marko Latvanen

marko.latvanen@phnet.fi

p. 0400-777 717

 

06-POJAT

Hanna Uosukainen

hannalehtinen@phnet.fi

 

07-POJAT

Katja Itänen

sbeinola2007@gmail.com

p. 044-5021272

 

08-POJAT

Heikki Peltonen

herkku@yahoo.com

p. 040-3301543

 09-POJAT

Velkki Mykrä

p. 0500-843028

velkki.mykrä@heinola.fi

10-POJAT

Katja Kotiluoto

katja.kotiluoto@sbheinola.fi

C-TYTÖT

Mari Länsiluoto

mari.lansiluoto@phnet.fi

p.040-5794211

Kaija Taipale

kaija.taipale@salpaus.fi

p.040-5396369

 

E-TYTÖT

Tarja Hassinen

tarja.hassinen@gmail.com

p.0400-851912

F/G-TYTÖT

Jussi Mäenpää

jussi.maenpaa@edu.heinola.fi

puh.040-9670800

NAPEROT

Jari vastamäki

jari.vastamaki@phnet.fi

p.040-5409045


Uutiset

C1-poikien Try In harkat toukokuussa (11.04.2017)
C1-pojat järjestävät toukokuun aikana avoimia treenejä,jonne voi halukkaat tulla näyttämään taitojaan ensi kauden kilpajoukkueen kasaamista ajatellen. Jos omaat..

Seuramatka Superfinaali 22.4. (10.04.2017)
VARAA LIPPUSI JA LÄHDE MUKAAN SUPERFINAALI MATKALLE! SB Heinolan 02 pojat järjestää matkan 22.4.2017   Salibandyn Superfinaaliin Hartwall Areenalle. Lipun hinta..

Miesten edustuksen avoimet treenit jatkuu! (10.04.2017)
Miesten edustusjoukkue järjestää avoimia treenejä minne voi halukkaat tulla näyttämään taitojaan ensi kautta ajatellen. Avoimet treenit ovat tiistaisin ja päivämäärät..

20.03.2017  Miesten edustuksen avoimet treenit!
26.10.2016  SB Heinolan B-tyttöjen pistetili karttui yhdellä pisteellä
16.10.2016  SB Heinolan C-tytöt aloittivat kauden murskavoitoilla