Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
B-pojat Joukkueenjohtaja Hytönen Katja @: katja.hytonen@sbheinola.fi
tel:040-5430905
C2 pojat Joukkueenjohtaja Lahnalahti Jyrki @: jyrki@lahnalahti.fi
tel:0405213124
D1 pojat (2006) Joukkueenjohtaja Uosukainen Hanna @: hannalehtinen@phnet.fi
tel:0407022931
D2 pojat (2007) Joukkueenjohtaja Lahtinen Sami @: sbheinola2007@gmail.com
tel:044-3473837
D2 pojat (2007) Joukkueenjohtaja Nipuli Mari @: mari.nipuli1@gmail.com
tel:
E1 pojat (2008) Joukkueenjohtaja Pasanen Jari @: patikainen@gmail.com
tel:045-1788229
E2 pojat (2009) Joukkueenjohtaja Mykrä Velkki @: velkki.mykra@heinola.fi
tel:0500843028
F1-pojat (2010) Joukkueenjohtaja Kotiluoto Katja @: katja.kotiluoto@hotmail.com
tel:+358451230093
F2 ja G1 pojat (2011-2012) Joukkueenjohtaja Korhonen Saila @: sailajamika@hotmail.com
tel:0401694502
F2 ja G1 pojat (2011-2012) Joukkueenjohtaja Välivuori Janne tel:
D-tytöt (2006-2008) Joukkueenjohtaja Hassinen Tarja @: Tarja.hassinen@gmail.com
tel:0400851912
E-tytöt (2009-2010) Joukkueenjohtaja Koskinen Mikko @: mikko_21@hotmail.com
tel:
F/G-tytöt (2010-2014) Joukkueenjohtaja Vastamäki Jari @: jari.vastamaki@sbheinola.fi
tel:0405409045
Miehet Edustus Joukkueenjohtaja Gröndahl Heikki @: Heikki.grondahl@gmail.com
tel:0400288478
Miehet 2. joukkue Joukkueenjohtaja Nikander Jukka @: Jukka.nikander@heinolasm.fi
tel:0405065355
Miehet 3. joukkue Joukkueenjohtaja Koskinen Mikko @: mikko_21@hotmail.com
tel:
Miehet akatemia Joukkueenjohtaja Ojala Jere @: jere.ojala1989@gmail.com
tel:044-5079914
Miehet 40v Joukkueenjohtaja Tuomikoski arto @: arto.tuomikoski@versowood.fi
tel:0505580495
SB Heinola
«  Lokakuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Kategoriat