»
Takaisin
»
Lisää uutisia

8.12.2018 Lahdessa E1 pojille Kolme voittoa. Ensimmäisessä ottelussa voitto SB Pelicans Nastola 7-4 Seuraavana voitto tuli NST joukkueesta 13-7 Päivän huipennus tuli viimeisessä ottelussa kun PoNoVo Sharks voitettiin 7-3

Lue lisää »

E1 Pojat Lahdessa 8.12.2018

8.12.2018 Lahdessa E1 pojille Kolme voittoa. Ensimmäisessä ottelussa voitto SB Pelicans Nastola 7-4 Seuraavana voitto tuli NST joukkueesta 13-7 Päivän huipennus tuli viimeisessä ottelussa kun PoNoVo Sharks voitettiin 7-3

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja seuran otteluista
E1 pojat (2007)E1 Aluesarja
8
Jou
klo 11:00
Salpausselkähalli, Lahti
SBH E1 pojat - SB Pelicans Nastola
7-4
E1 pojat (2007)E1 Aluesarja
8
Jou
klo 14:00
Salpausselkähalli, Lahti
SBH E1 pojat - NST
13-7
Miehet akatemiaKaakkois-Suomen 3. div lohko 9
8
Jou
klo 14:30
Sport Forum - Mikkeli
PoNoVo Akatemia - SBH Akatemia
E1 pojat (2007)E1 Aluesarja
8
Jou
klo 16:00
Salpausselkähalli, Lahti
PoNoVo Sharks - SBH E1 pojat
3-7
Miehet akatemiaKaakkois-Suomen 3. div lohko 9
8
Jou
klo 17:30
Sport Forum - Mikkeli
SBH Akatemia - Obelix
Miehet 2. joukkue5-divisioona, lohko 24
9
Jou
klo 11:00
Kunkku Areena, Hartola
RiU - SBH miehet 2.joukkue
2-3
B-tytötB-tytöt KS/SK 18-19
9
Jou
klo 12:00
Sport Forum, Kuukuskuja 4, 50100 Mikkeli
SBH B-tytöt - SB Welhot
2-8
D1 pojat (2005)D1 Aluesarja
9
Jou
klo 13:00
Salpahalli, Hollola
LASB jr valkoinen - SBH D1 pojat
D-tytöt (2006-2008)D-tytöt Kaakkois-Suomi
9
Jou
klo 13:00
Rantakeidas, Mikkeli
SBH D-tytöt - NST
4-5
Miehet 2. joukkue5-divisioona, lohko 24
9
Jou
klo 14:00
Kunkku Areena, Hartola
SBH miehet 2.joukkue - SU-41
7-3
B-tytötB-tytöt KS/SK 18-19
9
Jou
klo 14:00
Sport Forum, Kuukuskuja 4, 50100 Mikkeli
Josba - SBH B-tytöt
1-6
D-tytöt (2006-2008)D-tytöt Kaakkois-Suomi
9
Jou
klo 15:00
Rantakeidas, Mikkeli
FB Factor - SBH D-tytöt
9-1
D1 pojat (2005)D1 Aluesarja
9
Jou
klo 16:00
Salpahalli, Hollola
SB Asikkala - SBH D1 pojat
B-pojatYlempi jatkosarja
15
Jou
klo 12:00
Sport Forum, Mikkeli
SBH B-pojat - Hatsina
B-pojatYlempi jatkosarja
15
Jou
klo 14:00
Sport Forum, Mikkeli
SBH B-pojat - Voima
D1 pojat (2005)C2 Aluesarja
16
Jou
klo 11:00
Vierumäki Areena
SBH D1/C2 pojat - Pisaba
E2 pojat (2008)aluesarja
16
Jou
klo 12:00
Sysmän Päijänne Areena
BB-88 - SBH E2-pojat
E2 pojat (2008)aluesarja
16
Jou
klo 15:00
Sysmän Päijänne Areena
SBH E2-pojat - Pelicans SB turkoosi
D1 pojat (2005)C2 Aluesarja
16
Jou
klo 18:00
Vierumäki Areena
SBH D1/C2 pojat - PyY
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
09.12.2018 B-tytöt kolmansina aluesarjassa » (B-tytöt)
Videot
SB Heinola
«  Joulukuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Kategoriat